publicat la 09.07.2021
publicat la 09.07.2020
publicat la 15.05.2020
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
BUNA DIMINEATA ,GOSPODINA MEA !!!!!!IA UITE CE SCRIE AICI !!!! eU SUNT INCA IN PAT ....DAR ASTA DOAR PENTRU CA MA DOR RAUUUU......SALELE !!!!!:(