publicat la 09.02.2024
publicat la 09.02.2024
publicat la 09.02.2024
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
La multi ani, om bun si drag! Nu puteam veni sa-ti urez, ca nu venise inca jumatea mea si ar fi fost numa' juma de urare :))) Ea ti-a urat sanatate, io completez cu multe bucurii! Ea vrea tort, io ma multumesc c-o bere :))) Te pupa ea, pup si eu :))). Tre' sa fiu in ton si cu imaginea....:))). Important e ca-i....arsa :))) >:d<>:d<>:d<