publicat la 07.12.2013
publicat la 07.12.2013
publicat la 07.12.2013
Ţi-am citit astăzi în CD-ul de la retrovizoare că o să te oprească poliţia pentru depăşirea vitezei. Ai mai luat vreo trei amenzi săptămâna asta, de la acelaşi echipaj. Dacă te întreabă ce-ai de gând cu atîtea procese verbale, zi şi tu că le păstrezi pentru tombolă.
Bucataras.ro
[email protected]
De cata vreme nu v-am mai vazut....!
Ce mai faceti voi, cum mai sunteti, care mai sunteti vechi, care noi???