E vremea să...

Postat de portiadelumina in Bucataras hai hui pe 31 Dec 2012 | 2517 vizualizari

Comentarii (36)

31.12.2012, 17:01

pfuu, nu tace nici in ultimul ceas )))))
. ...of..da' sa-l citesc..))

31.12.2012, 17:07

Multumim Parinte!

31.12.2012, 17:08

Drept aceea dacă un om mănâncă şi bea şi trăieşte bine de pe urma muncii lui, acesta este un dar de la Dumnezeu. ……….. Asta imi place cel mai mult Un an plin de implniri si sanatate!

31.12.2012, 17:10

Da' di unde ai mataluta atata vreme???? ce invidie ma apuca )))))
"Anul ce vine să vă aducă lumină minţii"
Da' de oi capata si io ceva minte,de nu s-a termina pana la mine

31.12.2012, 17:10

frumos tare

31.12.2012, 17:11

Tu Gaby,da' nu tace deloc,cine-o mai vazut asa ceva)
opreste-l daca poti

31.12.2012, 17:11

Gaby ăsta mi-e defectul, vorbesc mult. Că e bine sau rău, asta e, n-ai încotro, taci şi citeşti. De fapt citeşti şi nu taci

31.12.2012, 17:12

Mulţumesc frumos Zamfira

31.12.2012, 17:13

Mulţumesc frumos Cristina Să ne bucurăm de rodul muncii noastre şi să nu uităm că trebuie să mulţumim mai des pentru cele primite.

31.12.2012, 17:14

Dia, până primesc trusa de pedichiură, oi mai scrie ceva. Apoi cred că-mi fac de lucru Să ţi se împlinească toate dorinţele cele bune

31.12.2012, 17:15

Mulţumeasc Gaby, mă bucur că ţi-a plăcut, că ţi-ai făcut vreme să citeşti şi să vorbeşti

31.12.2012, 17:16

Dia, Bruce Willis greu de ucis, eu greu de oprit, din vorbit

31.12.2012, 17:18

Gabi

31.12.2012, 17:18

Frumos Padre, ca tot ce ai postat pana acum de altfel!

31.12.2012, 17:21

Padre ma uit ca mai sunt 6 ore pan' la 12. Sigur nu mai scrii un blog?)))

31.12.2012, 17:22

Mulţumesc frumos Timi Mereu ai trecut cu un gând bun, cu aprecieri frumoase.

31.12.2012, 17:24

"Mulţumesc frumos Timi Mereu ai trecut cu un gând bun, cu aprecieri frumoase." - ...nu ca gabi..ai fi vrut sa scrii..
)

31.12.2012, 17:24

Gaby De la ora 21 la 24 sunt naş, rupem turta unei fine. Dar cum vin, postez blog. Deci nu în 6 ore, dar în următoarele opt, sigur

31.12.2012, 17:34

Parinte, sa dea Domnul sa fie asa!

31.12.2012, 17:35

31.12.2012, 17:37

Gaby

31.12.2012, 17:47

31.12.2012, 17:52

Parinte sa nu taci, ca tare frumos graiesti! Scrii in cazul nostru,iar intra Gabi si taxeaza)))

31.12.2012, 17:59

Şi la casa voastră Laura cu bucurie şi speranţă curată. Să fiţi sănătoşi şi voioşi mulţi ani

31.12.2012, 18:00

Mulţumesc frumos Doralinda

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase