Mancare de spanac

de Bunica in Mancaruri de post, 6 Dec 2009 | 30629 vizualizari

COMENTARII (7)

Oana 1

06.12.2009, 16:52

Buuun! cu o salata verde si ridichi

liana_geicu 1

06.12.2009, 17:41

ooo, de cand nu am mai mancat spanac, ce bun este!

Bunica 1

07.12.2009, 20:58

De la lamaie are un gust putin acrut. Sa incercati !

sandytza 1

10.12.2009, 16:52

Nu am mai macat spanac facut asa. Cum e ca si o supa? Sau e grosut?

Ubulika 1

03.12.2011, 11:04

spanacccccccccccccccc Nu stiam ca este si la cutie...sa inteleg ca e bun si asa
La taraba in piata am vazut la o doamna...dar era asa deee urat

Tuxedo 1

13.01.2014, 01:29

Foarte buna mancarica!

feliciacristea46 1

13.01.2014, 02:03

foarte buna mancarica de spanac!

COMENTEAZA

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase