Omleta Andutu

de Dana Cristea - pusikmea in Mancare copii, 9 Sep 2010 | 9009 vizualizari

COMENTARII (23)

vero_closca 1

09.09.2010, 11:06

Dana Cristea - pusikmea 1

09.09.2010, 11:07

multumesc vero

Miha 1

09.09.2010, 11:54

Pupam piticul atomic!

silvi0ara 1

09.09.2010, 12:04

Foarte bine faci.E valabil si pentru noi.

Dana Cristea - pusikmea 1

09.09.2010, 12:14

multumesc miha :*

Dana Cristea - pusikmea 1

09.09.2010, 12:15

silvioara, foarte valabil si pentru noi, doar ca la noi mai scapa cateodata

ela 1

09.09.2010, 12:36

crezi ca eu nu vreau??????

Dana Cristea - pusikmea 1

09.09.2010, 12:44

oricum a mai ramas, iti dai seama ca nu a papat el toata omleta, asa ca primesti si tu ca doar ai fost cuminte

mena29 1

09.09.2010, 15:07

Si eu am fost cuminte

Dana Cristea - pusikmea 1

09.09.2010, 16:29

atunci primesti

gaby_duceag 1

09.09.2010, 17:03

si eu pap ca-s mica

nadina73 1

10.09.2010, 01:24

danuta si bebe si-a facut omleta cu salam ,cred ca i era dor a zis ca eu nu mai stiu sa fac o mancare simpla din ouaasa ca si-a facut el cu salam ,cascaval,........i-am facut poza dar nu am pus retatadar eu pap de la andutu

Julie 1

10.09.2010, 08:29

Buna omleta asta si pentru noi! Ce mamica grijulie !

Corinuta 1

10.09.2010, 10:41

Dana Cristea - pusikmea 1

10.09.2010, 12:15

multumesc fetelor

Bunica 1

10.09.2010, 21:41

Omleta asta e buna si pentru adulti, nu numai pentru pitici ! Asa mamica grijulie mai zic si eu !

Teo 1

10.09.2010, 23:05

asa da , o sa avem un ''viiitor ''sanatos !bravo , ca te gandesti la sanatatea ingerasului !

Dana Cristea - pusikmea 1

11.09.2010, 07:02

multumesc bunica, asa este e buna si pt adulti, ce bine ar fi daca am reusii si noi sa evitam prajelile, eu incerc, da mai are doru un pic de tot si ma da afara din casa

Dana Cristea - pusikmea 1

11.09.2010, 07:03

ms teo, sanatos atat cat se poate, sunt sigura ca atunci cand o sa stie el ce e aia nu o sa mai pape , dar macar pana atunci sa am eu grija

oblesniucviorica 1

22.09.2010, 00:06

am sa-i fac si eu...

Dana Cristea - pusikmea 1

22.09.2010, 09:23

oblesniucviorica sa-i faci, cu siguranta o sa-i placa

roxana78 1

12.10.2010, 15:31

tareee bine arata sigur ii fac si eu dupa ce-l recuperez de la bunici, multuuumim

Dana Cristea - pusikmea 1

13.10.2010, 09:38

cu placere roxana, pupici tie si puiului tau

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase