Pui prajit

de Sylvia in Pui, 25 Mai 2014 | 18485 vizualizari

COMENTARII (32)

babi5 1

25.05.2014, 15:54

Tare bun

Krystyan Trendy 1

25.05.2014, 15:55

Foarte bun si aromat!

babi5 1

25.05.2014, 15:58

Oana 1

25.05.2014, 16:03

Sylvia, foarte pretioase sunt toate indicatiile, ma bucur enorm sa citesc retetele tale si abia astept sa fac si eu un pui perfect prajit la cuptor Eu am cuptor clasic si ma gandeam sa il pun pe grilajul din cuptor si cu tava cuptorului dedesubt.

Bya Ralu 1

25.05.2014, 16:23

ce frumos arata!

Bunica 1

25.05.2014, 16:34

Imi iau farfuria si dau o fuga pana la tineO minunatie de friptura!

MotanLaOale 1

25.05.2014, 17:01

bun bun

T I M E A 1

25.05.2014, 17:08

minunat pui si bune sfaturi

Merisor 1

25.05.2014, 17:13

Arata demential!Trec reteta la favorite sa prepar si eu un pui bun dupa explicatiile tale!

Adi 1

25.05.2014, 17:27

Bravos Silvia. Ca in tenis:avantaj eu si baietii.

Valclaudia 1

25.05.2014, 17:29

super! Felicitari, arata excelent1

Xandrinne 1

25.05.2014, 17:34

Yummy!!

Lia_ 1

25.05.2014, 18:08

direct in favo si citesc cand pot. precis ai mai scris ceva tipsuri

Dya Daniela Andrei 1

25.05.2014, 19:13

Gustos!

MOKUSKA 1

25.05.2014, 19:16

arata senzational!

Rocsi 1

25.05.2014, 20:19

Cat de fraged

Constelatialeu 1

25.05.2014, 20:22

Ai venit cu expiratul asta sa ma bulversezi...

cristeena20 1

25.05.2014, 21:19

ce sa mai zic..perfect!!1mersi de ponturi!!

simona72 1

25.05.2014, 22:25

Minunat! Asteptam secretele...tocmai ce am facut si eu un pui la cuptor...

Aurelia 07_07 1

25.05.2014, 23:01

anca_rm 1

26.05.2014, 09:12

foarte bun

Sylvia 1

26.05.2014, 09:32

ma bucur ca va placut reteta si acest mod de preparare sper sa il adoptati si sa va placa

Sylvia 1

26.05.2014, 09:34

Oana cred ca poti sa faci si asa fara probleme, o sa fie putin mai complicat cand trebuie sa tragi ambele etaje si grill-ul si tava de sub el ca sa pui pe pui suc la fiecare 15 min dar cu grija si experienta cum ai tu se poate , vezi ca pun poze si cu tava de grill speciala daca o vezi vreodata in magazine merita luata. Eu am una mai mica si am acest grill universal pe care il pun in fiecare tava .

Sylvia 1

26.05.2014, 09:35

Cleme ) tot fac eu o data un munte de costite numai sa iti fac in ciuda ) ca ti le arat de la distanta

Sylvia 1

26.05.2014, 09:38

Va pun si o poza cu o alta friptura de porc pe care am asezat-o pe tije de telina ca sa circule aerul cald pe sub ea si sa nu fiarba in grasime ca sa vedeti si celalalt procedeu .

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase