FACE TO FACE

Postat de portiadelumina in Cu de toate pe 19 Noi 2012 | 2106 vizualizari

Comentarii (32)

19.11.2012, 14:55

19.11.2012, 15:00

frumos

19.11.2012, 15:00

Nu ma supar ,nu ma supar cum mi-ar sta mie cu riduri?
si totusi.....am sa le accept cu timpulDaca as fi avut un copilas as fi fost mahnita sa stiu ca primul meu rid il intristeaza,asa cum am simtit eu cand am vazut ridurile mamei.

19.11.2012, 15:05

Nu ma intristeaza aparitia uui rid,imi doresc si ma straduiesc in sa imbatranesc frumos sufleteste!

19.11.2012, 15:05

Mulţumesc Cristina

19.11.2012, 15:06

Mulţumesc Geanina

19.11.2012, 15:07

foarte frumos!!!

19.11.2012, 15:08

nu cred ca ne poti plictisi vreodata

19.11.2012, 15:08

Eu am riduri Dia, zic unii că de la răs Accept ori ce trecere a timpului cu un sentiment de bucurie, fiindcă fiecare semn înseamnă că am mai purtat o luptă, că nu am abandonat.

19.11.2012, 15:09

Nici nu mă îndoiesc Buni că eşti altfel, că-ţi doreşti altceva

19.11.2012, 15:09

Mulţumesc frumos Alina

19.11.2012, 15:10

Ei Ancuţa nu sunt perfect, şi apoi uneori depăşesc măsura cu vorbă multă Mulţumesc

19.11.2012, 15:17

Buni,sunt convinsa ca ai sa imbatranesti frumos
Nici pe mine nu ma vor intrista prea mult propriile riduri(glumeam),dar pe mama as fi vrut-o tanara mereu.

19.11.2012, 15:18

Pe mine vorba multa nu ma deranjeaza, atata timp cat nu ma depaseste pe mine

Mi-au mers la suflet toate articolele, ciar daca nu am comentat la fiecare

19.11.2012, 15:37

Superb !!!!!!!

19.11.2012, 15:40

sunt si gandurie mele

19.11.2012, 15:45

Frumos stai de vorba cu tine Padre!
Si la batranete ridurile sunt problema cea mai mica, credema!

19.11.2012, 15:56

Mulţumesc Roxx

19.11.2012, 15:57

Le-am scris eu primul Zamfira

19.11.2012, 15:57

Te cred Vladimir, tu ştii mai bine cum e. Mulţumesc frumos

19.11.2012, 16:04

oricum nu reuseam sa le scriu atat de frumos!

19.11.2012, 19:21

In timp ce citeam SPERANTE, la TV dadeau o imbulzeala de oameni la nu stiu ce depozit.. Grav, urat..
Cat despre riduri.. de vre-un an am facut "coada de randunica" la ochi si-s tare necajita P Cica de la ras

19.11.2012, 19:33

La mine Simo se prevede un stol de rândunici Dar nu-i nimic, oricum îmi spune lumea "taică" părinte, deci sunt obişnuit

19.11.2012, 21:09

Sim0,la Sibiu cica s-au imbulzit)) bine ca nu ne-am imbulzit si noi iar pe-acolo
Ce-mi place ca am zis eu de riduri si nimeni nu mai comenteaza restul articolului ))))

19.11.2012, 21:12

"Şi totuşi mai există oameni care ascultă şi ce spun eu; dar sunt oameni la care alerg şi eu să ascult."
Mie mi-a placut din prima ce spui taica parinte si nu prea tin minte sa fi fost in dezacord vreodata,ceea ce-i mare lucru .

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase