Bomboane DECORIX

de epurasha2bb in Dulciuri, 21 Iun 2010 | 8902 vizualizari

COMENTARII (89)

madi_marin 1

21.06.2010, 19:19

cat de frumoase sunt..... bafta la concurs.....

ela 1

21.06.2010, 19:23

ce frumusele sunt

Rocsi 1

21.06.2010, 19:27

super frumoase...sigur vei castiga ai sa vezi

jolygina 1

21.06.2010, 19:31

mmm foarte bune ,am luat si eu una ,felicitari arata demential

epurasha2bb 1

21.06.2010, 19:34

multumesc fetelor! ela stiam ca vii si tu dupa mirosul de ciocolata! sper ca te simti mai bine, si noi am avut ceva prbleme dar ne-am revenit.V apup si astept sa ma votati sa castiga si eu formele de bombonici.Altceva nu o sa inscriu in concurs.

ionix 1

21.06.2010, 19:43

superbe

Roxana 1

21.06.2010, 19:44

foarte frumoasesucces si cat mai multe voturi

ela 1

21.06.2010, 19:56

Roberta am vazut ca ai avut si tu probleme cu fetita,eu nu ma simt prea bine,fac tratament pt tensiune,am facut tahicardie de la oboseala si stres,incerc sa ma odihnesc mai mult,te pup si ai grija de voi

epurasha2bb 1

21.06.2010, 19:56

multumesc ionix si roxana

Rocsi 1

21.06.2010, 20:04

ela sa te faci sanatoasa...sa iei tratamentul si sa auzim de bine

Ina 1

21.06.2010, 20:06

au mai ramas?

ela 1

21.06.2010, 20:07

Ina,nuuuu

Ina 1

21.06.2010, 20:07

Multa sanatate, Ela

ela 1

21.06.2010, 20:08

Rocsi,multumesc bine nu cred ca ma mai fac,daca am inceput sa iau pastile pt tensiune,trebuie sa continui toata viata,asta e

ela 1

21.06.2010, 20:08

Ina multumesc

epurasha2bb 1

21.06.2010, 20:11

ela imi pare rau sa aud asta! insa ma bucur sa vad ca esti alaturi d enoi cu aceeasi veselie cu care te-am cunoscut chiar si in aceste conditii!

ela 1

21.06.2010, 20:12

Rocsi 1

21.06.2010, 20:18

stiu ela k si mama e cu tensiunea...dar iei pastilute si e totul bine

ela 1

21.06.2010, 20:20

la mine e problema ca e pulsul foarte mare,si e rau....

gaby_duceag 1

21.06.2010, 20:24

epu' toate le-as papa, bafta

epurasha2bb 1

21.06.2010, 20:29

mersi gabytza, dac-ai venit sa inceapa discoteca:http://www.youtube.com/watch?v=A2NkGHkqDZk

Julie 1

21.06.2010, 20:32

Super bombonele!

Julie 1

21.06.2010, 20:34

Ela! ma bucur sa te vad! Sa iei pastilutele si sa te faci bine!

epurasha2bb 1

21.06.2010, 20:37

mersi julie!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase