Bomboane DECORIX

de epurasha2bb in Dulciuri, 21 Iun 2010 | 8902 vizualizari

COMENTARII (89)

mena29 1

22.06.2010, 15:27

Epu,bafta la concurs!!!Bomboanele arata foarte bine

epurasha2bb 1

22.06.2010, 16:04

multumesc mult mena!

epurasha2bb 1

22.06.2010, 16:05

chiar imi doresc mult formele astea !dar cum am zis, daca nu le ia pe voturi le iau pe galbeni si tot le iaudar mai tarziu

ela 1

22.06.2010, 17:10

pot sa mananc eu tot din ultima poza?

Bucataras Medi 1

22.06.2010, 17:22

nu....pentru ca tu ai facut cale batuta pe aici si te-ai tot servit pe cand eu acuma le-am descoperit si vreau si io....epu, iar ma bagi in ispita?............5 furcu pentru bunaciunile astea..........

ela 1

22.06.2010, 17:26

Mariaaaaaaaaaa....

epurasha2bb 1

22.06.2010, 18:18

ELA ma bucur ca ai observat si sectiunea!

epurasha2bb 1

22.06.2010, 18:19

Medi dinte pt.dinte si ochi pt.ochi!ce? tu nu ma bagi pe mine in ispita?de cate ori te vizitez?

epurasha2bb 1

22.06.2010, 18:37

am uitat sa va zic ca azi am pictat pe peretii din camera lui Teo. Ramasesera niste pete de cand a facut tati nostru niste reparatii si a tot amanat retusarea asa ca eu m-am inarmat cu pensula si vopsea si am facut nsite floricele.As arata poza dar nu stiu unde sa fac asta.Poate ma ajuta cineva.Intre timp asteptam sa vedem ce zice tati, daca nu se supara rau, maine mai fac si niste animalute pe peretele celalat, pe winnie, pe Nemo, pe Sebastian, etc

gaby_duceag 1

22.06.2010, 19:12

epu' eu cred ca se suparara rau sotu' daca peretii au picat))si eu m-as supara)

epurasha2bb 1

22.06.2010, 20:17

tu repede si vezi ca se zice ''sotul se supara '' nu '' sotul se suparara''

epurasha2bb 1

22.06.2010, 20:18

inca nu vazu

gaby_duceag 1

22.06.2010, 22:07

tare stiu sa ma amuz de ce iese la altiidar pe unde trec eujale

liana_geicu 1

22.06.2010, 22:41

E clar, in seara asta nu o sa dorm pre bine la cate bunatati am vazut aici! O sa le visez!

epurasha2bb 1

23.06.2010, 09:13

lasa gabytza ca daca nu ai fi asa, ne-am plictisi si nu am mai rade.Poop

epurasha2bb 1

23.06.2010, 09:14

liana te-as servi cu placere dar au fost putine si s-au papat.Mai fac din nou cand mi-oi lua formele de la Decorix

Bunica 1

23.06.2010, 09:47

epurasha2bb, posteaza fotografia pe forum la mimicim ! zic si eu. Succes in obtinerea formelor! medioto, fii marinimoasa si las-o pe ela sa se ingrase

epurasha2bb 1

23.06.2010, 10:10

Buni multumesc tare mult, chair nu m-am gandit.Mai fac azi o tura de pictura ca sotul nu s-a suparat si apoi postez acolo.
Multumesc si pentru urarile de obtinere a formelor

nadina73 1

24.06.2010, 17:55

succes la concurs mariana si 5 furcu

susu 1

24.06.2010, 18:35

yammy

Adinacarla 1

25.06.2010, 00:58

super...bafta la concurs

epurasha2bb 1

25.06.2010, 08:27

Multumesc nadina!

epurasha2bb 1

25.06.2010, 08:28

susu stiam eu ca o sa-ti placa !

epurasha2bb 1

25.06.2010, 08:28

Adinacarla multumesc frumos!

biancas76 1

26.06.2010, 00:36

oau ce bine arata@!!!! Execelenta. merita incercate!!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase